Dolar: 0 TL.Yıllık Bakım Anlaşması

Yıllık Bakım Anlaşması

Kurumunuzda kullandığınız bilişim ürünleri ve yazılımlarında sorun yaşamanız halinde problemin çözümü esnasında geçen zaman iş sürecinizde ve personel gücünüzde kayıplara yol açmaktadır. Verimli bir iş süreci için zaman kaybını minimuma indirmek en önemli etkendir. Merkez Bilşim Hizmetleri bu noktada devreye giriyor ve kurumunuzda bilişim hizmetleri ile ilgili yaşayabileceğiniz en küçük aksaklıkta, uzaktan ya da sorun noktasına bizzat anında müdahale ile sorumluluğu üzerine alıyor.

Problemin giderilmesi sürecinde Merkez Bilişim güvencesini sizlere sunan firmamız, süreç boyunca çalışmayan cihazlarınızı anında muadli ile değiştirerek sorunun uzun zamana yayılmasını önledikten sonra, problemli ürünün tüm destek, tamirat ve garanti sürecini sizin adınıza bizzat takip ediyor.

Kurumsal bakım anlaşmalarımızdan yararlanan müşterilerimiz, yalnızca sorun çıktığında değil her an merkez Bilişim hizmetlerinden faydalanıyor. Bakım anlaşmamız devam eden tüm kurumlara ayda bir kez herhangi bir sorun gözlemlenmemiş dahi olsa periyodikbakım ve analiz çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal bakım anlaşması ile sunduğumuz tüm hizmetler hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için bizlerle temas kurunuz.

Duyurular

Popüler Yazılar

Laptop (Dizüstü) Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Etmeli?
Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Sosyal Medya