Dolar: 0 TL.Kurumsal Ürünler

Sunucu Sistemleri

Merkez Bilişim üst düzey uzmanlık gerektiren büyük ölçekli kurumsal çözümlerle hizmetinizde.

İş alanlarınızda ihtiyacınıza uygun her ölçekte sunucu sisteminin satış, kurulum ve bakım işlemleri Merkez Bilişim Sistemleri'nin uzman ekibi tarafından üst düzey profesyonellik anlayışıyla gerçekleştirilerek hizmetinize sunuluyor.

Sunucu sistemlerinde piyasadaki en uygun kampanyaları ve ödeme koşullarını her zaman müşterileriyle buluşturmak hedefinde olan Merkez Bilişim, en güncel kampanyaları web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından sürekli olarak siz değerli ziyaretçilerine sunuyor ve sadece web'e özel fırsatları kaçırmadan yararlanmanızı sağlıyor.

Merkez Bilişim'e özel destek hizmetleri sayesinde ihtiyacınız olan her an profesyonel yaklaşımımız ve tecrübemiz siz değerli müşterilerinin yanında oluyor.

Unix ve/veya Windows tabanlı tüm sunucu çözümlerimizi yakından tanımak için bizimle iletişim kurunuz.

Depolama Çözümlerir

Merkez Bilişim büyük veri ile çalışan firmaları profesyonel depolama çözümleri ile destekliyor. İş hayatınızda ürettiğiniz tüm datanın değerini çok iyi bilen Merkez Bilişim Hizmetleri, bu datanın korunması, yedeklenmesi ve dilediğiniz an, arzu ettiğiniz hızda tekrar himetinize sunulması için geliştirdiği tüm yazılımsal çözümleri ve kaliteli donanımlarıyla firmanızın yürüteceği kusursuz iş sürecinin arkasındaki en büyük güç oluyor.

Network destekli NAS depolama üniteleri, klasik diskler üzerinde standart depolama çözümleri, SSD disk çözümleri ve bulut sunucuları üzerinde veri senkronizasyonu gibi hizmetler depolama çözümleri konusunda Merkez Bilişim Sistemleri'nin sizlere sunduğu hizmetler arasında yerini alıyor.

Tüm veri çözümlerimizi yakından tanımak için bizimle iletişim kurunuz.

Network Çözümleri

Merkez Bilişim, uzman kadrosuyla profesyonel network / ağ hizmetleri de sunmakta.

Layer 2 ve Layer 3 switchler üzerinde gerçekleştirilen toplu ağ çözümlerinin yanı sıra, kablosuz veya fiber optik ağ çözümleri de Merkez Bilişim Sistemleri'nin çözüm odaklı yaklaşımları arasında yer almakta.

Kurumlara sunduğumuz ağ çözümlerinin yanında, ağ optimizasyonu ve güvenliği alanında da hizmetler sunmaktayız. Çoklu kullanıcılı ortamlar için kurum içi ve kurum dışı erişimlerde yetkilendirme optimizasyonları, firewall (güvenlik duvarı) çözümleri de ürün portföyümüzde yerini almakta.

Tüm network hizmetlerimizi yakından tanımak ve incelemek için bizimle temas kurunuz.

Bulut Bilişim (Cloud Computing)

Merkez Bilişim Hizmetleri, en yeni ve gncel teknolojiyi her zaman için hizmet sunduğu müşterileri ile en hızlı şekilde buluşturmak hedefiyle yeni bir teknoloji olan Bulut Bilişim (Cloud Computing) hizmetlerini de siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Kurumunuza ait tüm verilerin anlık yedeklenen bulut sunucular üzerinde barındırılarak güvenceye alınması ve ister kurum içinden isterseniz kurum dışından dilediğiniz ortamda, dilediğiniz cihazla arzu ettiğiniz veriye anında ulaşmanızın sağlanaması için Merkez Bilişim Hizmetleri tecrübesini ve profesyonel kadrosunu kurumunuzun imkanlarını genişletmek adına seferber etmektedir.

Bulut Bilişim (Cloud Computing) alanında sunduğumuz tüm hizmetlerimizi yakından tanımak ve incelemek için bizimle temas kurunuz.

Duyurular

Popüler Yazılar

Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Etmeli?
Laptop (Dizüstü) Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Sosyal Medya